Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Sázení stromů

Když se do veřejných aktivit dobrovolně zapojí naši žáci, je to jako pohlazení. Přesně takovou úžasnou situaci jsem zažila, když jsme v Karlovicích začátkem listopadu sázeli stromořadí. Celkem 8 žáků - Karlovjanů z naší školy ať už v doprovodu rodičů nebo i samostatně neváhalo věnovat svůj volný čas a přiložit ruku k dílu. Sami ty čtyři hodiny perného sázení zhodnotili takto: Všichni si užili, že byli spolu a venku a že byla legrace; pochvalovali si, že se naučili něco nového a zároveň si zkusili spolupráci s mnoha různými dospěláky. A věřte, dospělí si jejich pomoci všimli a stejně jako já jim vysekli upřímný obdiv. Takže Lindo (1. tř.), Olivere a Áďo (3.tř.), Luki, Honzo (7. tř.), Kubo, Šimone (8. tř.) a Ivane (9. tř.), tisíceré díky za všechnu práci, kterou jste v sobotu při sázení a někteří ještě ve středu při zalévání odvedli. Ukázali jste, že je na vás spolehnutí a že jste moc šikovní. Věřím, že až vyrostete a budete se procházet pod našimi 28 vzrostlými hrušněmi, rádi si vzpomenete a budete se i chlubit, jak jste je sázeli! A taky trochu doufám, že vám tak užitečná věc, jako je vysazování stromů, přiroste k srdci a třeba v něm někdy budete pokračovat. Ještě jednou děkuju, že jste to nenechali jen na nás!

Mgr. M. Václavková