Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Soutěž - Sněhuláci

První prosincový sníh jsme na druhém stupni využili k malé soutěži o nejhezčího sněhuláka. Mrkněte se, co se z těch pár centimetrů bílé nadílky urodilo: Sněhulák Radi Pluhaře zřejmě tajně mlsal v kuchyni, protože když z ní prchal, omylem si narazil na hlavu fešný hrnec. Jirka Kaďorek postavil dokonalého sněhového gentlemana s šálou a šmrncovním kloboučkem a u Honzy Zapletalíka zase vyrostl geniální sněhulák matematik, protože každý příklad v DÚ vypočítal správně! No, a protože si nikdy nemůžeme být jistí, jak dlouho sníh vydrží, Terka Sládečková s láskou vyrobila sněhuláka, který pro jistotu neroztaje nikdy. Všichni autoři si za svou hravost a představivost rozhodně zaslouží slíbenou sladkou odměnu!    

                                                                                                                                                                                                                                                                                   M. Václavková