Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Hudební zpívánky

Dne 24. října se konala pěvecká soutěž Hudební zpívánky, a jelikož se našlo mnoho šikovných zpěváčků a zpěvaček, byla tato soutěž rozdělena do dvou kategorií.
V první kategorii, která byla pro 2. - 4. třídu se na 1. místě umístila Julie Marková ze 2. třídy, na 2. místě Linda Pospíšilíková ze 3. třídy a na krásném bronzovém místě se umístila Vanesa Otáhalová ze 4. třídy.
Napínavé to bylo až do konce i ve druhé kategorii pro 5. - 7. třídu, ve které se na 1. místě umístila Veronika Motáňová, na 2. místě Vojtěch Vilímek ze třídy 7.A a na 3. místě se umístil Lukáš Marek z 6. třídy. Ostatní účastníci obdrželi také diplomy, např. za výběr písně, pohybový doprovod či krásnou barvu hlasu a sympatický projev, protože i Ti byli velmi šikovní. Tak snad se i příští rok sejdeme v hojném počtu :)