Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Den dětí

Den dětí

 

Den dětí naše škola trávila venku na sluníčku. Deváťáci pro nejmenší žáky a okolní mateřské školky uspořádali pohádkový les. Starší žáci si s třídními učiteli udělali vycházky po okolí a měli své zábavné programy. Tento "Den" byl veselý a povedený! 

 

Náš pohádkový les

 

Přesně na Den dětí jsme obyčejný kostelecký les proměnili v pohádkový. Spolu s naší třídní učitelkou jsme pro žáky 1. -3. třídy a děti z okolních MŠ nachystali trasu s 9 stanovišti. Přípravy byly náročné, ale výsledek stál za to. Na malé návštěvníky čekaly známé pohádkové bytosti s různě náročnými úkoly. Děti i my jsme si užili legraci i poučení, v závěru na Myslivně všichni dostali sladkou odměnu a dokonce nás natáčela i televize. A protože navíc sluníčko hřálo, les voněl a nikdo se neztratil, bylo to vskutku povedené dopoledne.

Žákyně 9. třídy