Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Hostýn VI.A, VI.B

Výšlap na Hostýn

 

Ve středu 19.4. pro nás, žáky 6.A a 6.B třídy, pan učitel Surala připravil vycházku na Hostýn. Autobus nás nejdřív přivezl do Holešova a pak jsme si na vlakovém nádraží počkali na vlak do Bystřice pod Hostýnem. Odtud jsme šli pěšky až na Hostýn. Cesta byla strmá a blátivá, kolem byla mlha, ale naštěstí už nepršelo. Někteří z nás tak zamlžený výšlap ještě nezažili. Když jsme dorazili na vrchol, všechny stánky byly zavřené a to nás trochu zklamalo. Potom jsme se rozdělili, půlka šla na rozhlednu, druhá do restaurace a sešli jsme se před kostelem. Ten jsme si pořádně prohlédli, je moc krásný. Pak jsme ještě vykoupili blízkou cukrárnu a vyrazili pěšky na Rusavu, odkud jsme jeli autobusem do Holešova a pak i do Kostelce. Ušli jsme asi 12 km a vůbec to nebylo špatné.

 

Diana Karolová, 6.A