Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Lyžařský kurz VIII. a IX. třídy

Lyžařský kurz v Jeseníkách

 

Od 16.1. do 20.1. jsme si užívali lyžařský kurz ve Skiareálu Karlov v Jeseníkách. Kdo? Většina 8. a menší polovina žáků 9. třídy. Ubytovaní jsme byli na chatě Sedmikráska v pokojích od dvou až po 7 lůžek, což byla překvapivě pohoda. Navzdory jarnímu počasí v Kostelci na nás na horách čekal sníh. Byl převážně umělý, ale lyžovat se na něm dalo – a to jsme dělali od rána do večera! Byli jsme klasicky rozdělení do 3 družstev od začátečníků až po skoroprofíky. Sjezdovky byly lehce plné, ale srážek s jinými lyžaři jsme naštěstí moc nezažili, nikdo se nezranil a ani nikomu neublížil. Abychom nevyšli z tempa, po večerech byl pestrý program ve společenské místnosti připravený hlavně p. učitelkami, ale i my jsme trošku přispěli. Večerka byla docela brzy, ovšem i po ní jsme se o zábavu dokázali postarat… Týden plný sportu utekl opravdu rychle a každý si odvezl hromadu zážitků. Dík patří všem vyučujícím – p. učitelce R. Smékalové, M. Sedlářové a R. Rajnochové a zejména hlavní garantce L. Dědičové. Měly s námi trpělivost na svahu i v ubytovně a vytvořily nám kamarádskou atmosféru.

 

Sportu zdar a lyžím zvlášť!

 

Žáci 8. třídy a M. Václavková