Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Den bez batohu

Den bez batohu

 

Přijít do školy s aktovkou nebo batohem, není nic zvláštního. Přinést si ale pomůcky na běžné vyučování v šuplíku, ve futrálu od hudebního nástroje, v nůši, košíku, kýblu, či si je dokonce přivézt na vozíčku nebo v kočárku pro panenky, to už stojí za nemalé povšimnutí. A věřte, že to ve škole hned po ránu zaručeně zvedne náladu.

 

Dnešní den, 23. 11. 2022, jsme si tak oživili a zpestřili díky Školnímu parlamentu. Zapojili jsme se do projektu Hrdá škola, ten nám nabízí škálu zajímavých aktivit a my si z nich můžeme vybrat ty, které nám padnou do oka. Dnes to byl „Den bez batohu“. Čeho se zúčastníme příště? Zatím můžeme jen prozradit, že někomu připravíme „Dobrý skutek na Vánoce“.

Renata Smékalová