Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Projektový den - Zpátky do školy

Projektový den - Zpátky do školy

Hurá do školy

 

Jak ideálně začít školní rok? Určitě tím, že maličko odložíme ostrý start, společně si zavzpomínáme na to nejlepší, co nás potkalo o prázdninách, a seznámíme se s novými spolužáky a učiteli, se kterými se budeme v následujících měsících denně vídat. Přesně takto jsme pojali projekt napříč školou, který probíhal 5. září. Nejprve děti, losem rozdělené do skupin, hrály různé seznamovací a kooperativní hry, aby se navzájem poznaly a připomněly si, že je dobré a užitečné spolupracovat nehledě na to, z jaké je kdo třídy. V druhé půli projektu skupinky zpracovávaly své prázdninové zážitky na velkoformátový plakát. Díky tomu na nás ve vestibulu školy z nápaditě pojatých posterů pořád dýchá atmosféra uplynulých prázdnin a nabíjí nás energií, abychom zvládli tu hromadu práce, která je před námi. Není se čeho bát, jsme všichni řádně naladění!

 

Mgr. M. Václavková