Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Sběr papíru

Vážení rodiče, milí žáci a příznivci školy.

I přes nepříznivou situaci ve školní docházce jsme se rozhodli uspořádat tradiční podzimní sběr papíru. Sběr papíru je jedna z možností, jak získat finanční prostředky pro žáky. Výtěžek ze sběru papíru jde do pokladny Sdružení rodičů a peníze pak slouží pro krytí potřeb žáků (platba autobusů na výjezdy, zlepšování prostředí ve třídách apod). Vzhledem ke skutečnosti, že nemůže v letošním roce z důvodů epidemie Sdružení rodičů pořádat spoustu akcí, které by znamenaly finanční přínos, nabývá sběr o to většího významu. Budeme proto velmi rádi, když se do akce zapojíte a tímto způsobem přispějete. Sběr bude probíhat v týdnu od 23. 11. do 27. 11. v časech 7:00 - 7:30 hod a 15:00 - 15:30 hod. řádně svázaný a zvážený sběr můžete v tomto čase přinést a nahlásit u přebírajícího jméno žáka, třídu a hmotnost sběru. Za vaši účast předem děkujeme.