Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Přání paní ředitelky k zahájení školního roku

Milí žáci, vážení rodiče, kolegové,

minulý školní rok byl pro nás všechny velmi netradiční: žáci se museli učit doma, my učitelé jsme si vyzkoušeli výuku online a většina rodičů se stala pro toto období „domácími učiteli“. Mé velké poděkování tedy patří hlavně rodičům, kteří obětavě pomáhali svým dětem v době distančního vzdělávání, učitelům, pro které nebyla tato situace vůbec jednoduchá, a také vám, žákům, kteří jste s učiteli poctivě spolupracovali a učili se doma.

Školní rok 2020/2021 bude také trochu „jiný“, než jak jsme bývali zvyklí. Jako škola jsme museli v souvislosti s Covid-19 učinit jistá omezení - budeme se ale snažit, aby následující školní rok byl pro naše žáky rokem přínosným, plným nových poznatků, krásných zážitků a kamarádství. 

Chtěla bych vám všem popřát klidný start do nového školního roku, hodně sil a chuti do učení, rodičům pak hodně trpělivosti a pevné nervy a nám všem učitelům hlavně to, abychom mohli učit ve škole…

Úspěšný nový školní rok!

                                                                                                                     Mgr. Jana Možíšová, ředitelka školy