Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Co čeká děti u zápisu do 1. třídy na naší škole

Co čeká děti u zápisu do 1. třídy na naší škole

 

Vážení rodiče,

 

blíží se zápis dětí do 1. třídy. Je to událost pro každého rodiče a předškoláka. Možná u vás panují nějaké obavy z toho, co vaše dítě čeká. Níže je proto průběh zápisu stručně popsaný. Přejeme vám, ať si chvíle u zápisu do 1. třídy naší školy užijete a máte na něj pěkné vzpomínky.

 

Pátek 14. 4. 2023

 

Zákonný zástupce přijde s dítětem do školy v den zápisu krátce před časem, který si zarezervoval. Po úvodní administraci s paní sekretářkou doprovodí rodiče a dítě naši starší žáci do třídy, ve které si s budoucím prvňáčkem bude povídat paní učitelka 1. stupně (asi 10-15 minut). 

 

Paní učitelky se u zápisu zaměřují: 

 

 

 

Během zápisu bude pro vás připraveno malé občerstvení. Můžete si projít školu, nahlédnout do školní družiny nebo školní jídelny.

 

 

Těšíme se na vás.